dollars_4

Австралієць Чамінду Амарсінгх отримав премію у розмірі 75 тисяч доларів за те, що знайшовши в сміттєвому бачку в туалеті величезну суму грошей, чесно здав знахідку в поліцію.

У 2012 Чамінду працював прибиральником на 9 каналі австралійського телебачення. У його обов’язки входило миття туалетів. Під час виконання своїх обов’язків він наткнувся в одній з кабінок на відро для сміття, яке було просто набито упаковками банкнот.

“Я спочатку не повірив, вирішив, що мене просто хтось розігрує, – розповів Чамінду Амарсінгх газеті The New Zealand Herald. – Але потім я торкнувся банкнот і зрозумів, що вони справжні”.

Чамінду покликав свого начальника, а після викликав поліцію. Поліція оголосила розшук власника грошей. Протягом майже трьох років ніхто не заявив свого права на ці гроші. Зрештою доля знахідки вирішилася в суді.

Світовий суддя Майкл Сміт вирішив, що чесність не повинна залишатися без нагороди. Даніель Торн, старший детектив, який розслідував таємницю “грошового відра” погодився зі Смітом і сказав: “Всі в нашому офісі одностайні в тому, що хлопець заслуговує нагороди. Незважаючи на те, що він тяжко працює і навчається, він не скористався ситуацією”.

Решта суми в розмірі майже 100 тисяч доларів піде в казну Австралії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.