junky-food_1

Незвичайну пропозицію зробили представники організації Consumers International та всесвітньої федерації протидії ожирінню. Вони вважають, що в боротьбі з надзвичайно небезпечною для здоров’я зайвою вагою треба застосовувати заходи, аналогічні тим, які використовуються в боротьбі з нікотиновою залежністю, повідомляє BBC.

Мова йде про розміщення відомостей на упаковках з продуктами: з зазначенням детальної інформації про склад товару та про шкоду ожиріння.

Експерти вважають, що ситуація з ожирінням по всьому світу досягла критичної позначки. І наводять як приклад положення з сигаретами в 60-х роках минулого століття: в ті часи в суспільстві домінували твердження, суттю яких було представлення про нешкідливість сигарет.

BBC наводить думку одного з експертів, який вважає, що треба терміново застосовувати комплексні підходи для вирішення проблеми ожиріння. І найкраще – на урядовому рівні. Серед передбачуваних кроків – коригування цін на їжу, введення нових податків на продаж продуктів харчування, базова зміна системи ліцензування цього товару.

Статистичні дані дають підстави стверджувати, що ожиріння стає однією з головних причин смертності в світі. У 2005 році від цього померли 2.6 мільйона людей, в 2010 році – вже 3.4 мільйона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.