iWatch_and_Rolex_1

Німецьке технологічне видання Curved представило концепцію гібрида розумного-годинника розробки Apple і годинника швейцарської компанії Rolex.

На думку редакції Curved, Apple повинна випустити своій розумний-годинник в дійсно «переконливому» дизайні. Як альтернатива «космічному» дизайну годинника LG і Samsung німецьке видання пропонує Apple використовувати рішення компанії Rolex.

На думку авторів, такі iWatch повинні отримати вид класичних наручних годинників. Це дозволить їм «пристойно виглядати на зап’ясті». Дисплей розумного-годинника повинен поєднувати елементи «аналогового» і «цифрового» дизайну. Наприклад, на екрані можна розташувати прозорі годинну і хвилинну стрілки. Вони покажуть час після повної розрядки батареї. За стрілками повинні знаходитися ярлики додатків з нотифікаціями про нові повідомлення. Крім того, iWatch в дизайні Rolex повинні отримати бездротовий зарядний пристрій у вигляді підставки для годинника.

За даними ЗМІ, Apple повинна презентувати свій розумний-годинник восени 2014 року. Передбачається, що компанія випустить пристрій з дисплеями діагоналлю 1,3 і 1,7 дюйма. Вважається, що годинник матиме підтримку додатків для фітнесу і спостереженням за станом організму.

Rolex – швейцарська компанія заснована в Лондоні. Спеціалізується на виробництві годинників високої цінової категорії під брендами Rolex і Tudor. Випускає близько 2000 годинників на день.

iWatch_and_Rolex_2 iWatch_and_Rolex_3 iWatch_and_Rolex_4 iWatch_and_Rolex_5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.