raspberries_1

На думку вчених, перепади настрою пов’язані з фактором зниження рівнів та інтенсивності розумового сприйняття, мозкової активності та пам’яті. Дослідники з Мексики склали список продуктів, які краще інших сприяють тому, щоб з людиною не траплялося нервових зривів.

Вчені хімічного інституту Національного Університету Мексики назвали список топ «чудо-продуктів харчування», який виглядає наступним чином:

– Малина
– Шоколад
– Полуниця
– Чорниця
– Чай (незалежно від сорту).

Коли біологи екстрагували компоненти цих продуктів, то дійшли висновку, що їх хімічний склад дуже схожий з медичними препаратами для поліпшення настрою з вальпроєвою кислотою. Ця речовина широко застосовується у виробництві препаратів з ефектом антидепресантів, оскільки кислота виявляє помітний позитивний вплив на емоції і настрій. Проаналізувавши близько 1700 речовин, отриманих з продуктів «чудо- списку», фахівці зробили висновок, що зазначені в ньому ягоди, шоколад і чай мають подібний ефект з вальпроєвою кислотою. Вони вважають, що перераховані продукти цілком можуть замінити лікарські препарати, покликані діяти як антидепресант.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.