LG-HomeChat_1

LG оголосила про початок продажів «розумної» побутової техніки свого виробництва на корейському ринку. На ньому найближчим часом будуть доступні холодильник з фотокамерою, мікрохвильова піч з Wi-Fi та «розумна» пральна машина, з якими можна «листуватися» через месенджер Line. Про це повідомляється на сайті компанії.

Побутова техніка виходить в екосистему LG HomeChat. Компанія повідомляє, що її користувач через месенджер Line зможе запросити у холодильника фотографію його вмісту, щоб скласти список покупок; «Попросити» пральну машину закінчити працювати до його приходу додому; запитати у «мікрохвильовки» рецепт страви для наявних продуктів або уточнити, які ще потрібно купити.

Всі пристрої LG HomeChat сприймають природну мову. У «листування» з ними можна використовувати 40 стікерів. Для всієї побутової техніки також існує три автономних режиму: коли господар у відпустці, коли він повертається додому і коли він поїхав на тривалий час. Крім виконання запитів користувача, побутова техніка LG самостійно вибере режими прання, зберігання продуктів та приготування їжі.

LG вперше представила пристрої і систему HomeChat на Міжнародній виставці споживчої електроніки (IFA) в січні 2014 року. Вартість «розумної» побутової техніки не уточнюється. Мессенджером Line (потрібен для взаємодії з технікою) користуються близько 400 млн осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.