Slovyansk_1

Прихильники федералізації в Слов’янську звели барикаду на мосту через річку Нижній Торець.

Нагадаємо, раніше кандидат в президенти Зорян Шкіряк повідомив, що у місті Слов’янську відбулася спецоперація Головного розвідувального управління Росії.

«Місто заблокване саепаратистами з усіх сторін. Блок-пости сепаратистів в два ешелони. Перший – це похилі люди, жінки з іконами і т.д. За ними відверті гопники, в шоломах, з бітами, пістолетами. Прикро, але багато просто отруєних російською пропагандою людей. Є п’яні і зовсім неадекватні. А от за периметром цих блок-постів і барикад, фактично, регулярна армія. «Зелені чоловічки» в десантних камуфляжах спокійно розгулюють з автоматами, гранатометами, кулеметами. Агресія через край. Не дивляться ні на жінок, ні на старих. Обшукують, б’ють. Одним словом, загарбники, варвари (я говорив про це в прямому включенні на Еспресо.TV)», – написав політик.

«Я міг собі уявити, що може бути так, але такого відвертого фашизму і бандитизму в Україні не уявляв. Щоб ви розуміли, наші авто обшукували шість разів. Для того, щоб пройтись по місту приходилося ховати машини і натягати шарфи до вуха й піднімати коміри, бо ми постійно здавалися підозрілими для бойовиків… Якийсь анріал… Втім, ми мали змогу спілкуватися з багатьма мешканцями. Налякані, розгублені, але вони – проти сепаратистів. Отже, не втрачаємо надію. З людьми потрібно працювати. Скажу відверто, в Києві все виглядає «картинкою», а коли потрапляєш сюди розумієш, що це страшна реальність», – додав Шкіряк.

«Наразі, ми в Краматорську. Тут також ГРУшники захопили Місцевий відділ міліції, СБУ та міськвиконком, але наразі їх утримують фанатично налаштовані мешканці та гопота, їх не багато. Тому, ситуація в Краматорську спокійніша, паніки та суєти яу у Слов,янську не відчувається. Їдемо далі. Хочу проїхати всю Донецьку область до Маріуполя, щоб знати і розуміти повну картину того, що тут відбувається. Але один висновок вже не викликає сумнівів – це Кремль, ФСБ, ГРУ. Тримаємося і боремося за єдність і соборність України! Намагатимуся повідомляти і надалі», – підсумував він.

Slovyansk_2

Також, як повідомляють «Новости Донбасса», жителів Слов’янська, які намагаються виїхати з міста, обшукують невідомі озброєні особи.

«Жителі Слов’янська скаржаться, що на виїзді їхнього міста їх обшукують озброєні терористи – особи не місцеві. Ведуть себе по-хамськи», – йдеться в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.