Praga_antiputin_1

Демонстрацію під гаслом “За вашу і нашу свободу!” провели напередодні увечері в чеській столиці Празі. У ній взяли участь чеські, білоруські та словацькі політики і громадські активісти.

ілоруський дисидент, кандидату у президенти Білорусі Алєсь Міхалевіч закликав українців не здавати позицій, відстояти незалежність своєї країни. Про небезпеку російської агресії в Україні говорив у своєму виступі і російський громадський діяч, голова російської громадської організації в Чехії «Русская традиция» Ігор Золотарьов.

«Нова хвиля «совєтизації» пострадянського простору, зокрема, країн колишнього СРСР сьогодні є небезпечним явищем, не можна допустити створення нового СРСР», – закликала у своєму виступі чеський політик, колишній міністр сільського господарства, кандидат до Європейського парламенту від Ліберальної екологічної партії Мілена Віценова.

Словацький дисидент, один із активних діячів «оксамитної революції» у Словаччині Федор Гал застерігав від байдужості, яка свого часу привела світ до Другої світової війни.

У своїх виступах підтримали Україну також чеський політик Яна Чернохова, відомий чеський учений, колишній ректор Карлового університету в Празі Вацлав Гампл.

Демонстранти тримали в руках українську, білоруську, грузинську і чеську символіку, прапор Європейського союзу, а також гасла проти російської окупації України.

За матеріалами Радіо Свобода, 5 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.