dyversanty_1

Служба безпеки України оприлюднила аудіозапис переговорів між членами диверсійної групи ГРУ генштабу Збройних сил Росії щодо блокування підрозділів української армії та захоплення будівель МВС України.

На записі чути, як керівник диверсійної групи в Слов’янську (на прізвисько «Стрілок») інструктує члена диверсійної групи на прізвисько «Прапор» з приводу блокування українських військових.

«Прапор» розповідає «Стрілку», що відмовляються здаватися українські солдати, «які втекли з Криму». «Стрілець» наказав підлеглому пояснити військовим, що «тут не Крим». Він також наказує заблокувати їх «аж до вогню на ураження». «Нема чого з ними панькатися», – сказав він.

Також опублікована частина розмови дружини самопроголошеного губернатора Донецької області Катерини Губарєвої і члена диверсійної групи в Слов’янську.

Вона просить бойовика зробити «методичку із захоплення управлінь Міністерства внутрішніх справ». Співрозмовник («Агат») відповідає їй, що «по захопленню МВС працює спецура, яка понад 15 років займається тільки війною».

Джерело Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.