samsung_1

У день початку продажів флагманського смартфона Galaxy S5 стало відомо, що Samsung завищувала статистику продажів планшетів Galaxy Tab, надаючи пресі, інвесторам та акціонерам неправдиву інформацію. Про це повідомляє Apple Insider, посилаючись на слайди внутрішньої презентації компанії.

На початку 2011 року безліч впливових ЗМІ написали про те, що компанія Samsung зробила прорив на ринку планшетів, продавши за короткі терміни 2 мільйони Galaxy Tab. Порівнявши це число з результатами iPad, аналітики заявили, що Samsung успішно відвоювала у Apple 17% ринку планшетів.

Нові дані, що спливли в ході судового розгляду між Apple і Samsung, дали зрозуміти, що статистика продажів Galaxy Tab насправді була менш успішною. До кінця 2011 року південнокорейській компанії вдалося продати всього лише один мільйон планшетних девайсів.

samsung_2

Даний показник виявився маленьким не тільки на тлі iPad (17,4 млн пристроїв) і Kindle Fire компанії Amazon (5 млн пристроїв), але і на тлі пристрої для читання електронних книг Nook. Компанії Barnes & Noble у 2011 році вдалося продати 1,5 млн «читалок».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.