image

Став відомий переможець конкурсу на будівництво нової штаб-квартири премії.

Нобелівська премія незабаром обзаведеться сучасною штаб-квартирою в Стокгольмі. Конкурс проектів виграла скляна будівля Девіда Чіпперфільда.

«Нам сподобалося велика кількість світла і загальна відкритість будівлі», – каже Ларс Хайкенстен, один з членів журі. Будівля Чіпперфільда ​​майже повністю вкрита склом, що дозволяє бачити, що відбувається всередині, а також заливає внутрішні коридори світлом зі сходом сонця. Церемонія вручення нагород у новому Центрі буде по-справжньому урочиста, а відзначити подію номінанти зможуть в банкетному залі.

Будівля Нобелівського Центру має стати одним з головних архітектурних пам’яток міста. «Нобелівська премія – одина з найголовніших символів Стокгольма, – вважає Хайкенстен, – це будівля повинна бути величною, але не помпезною, сильною, але витонченою». Судячи з опублікованих рендерів, проект Чіпперфільда ​​повністю відповідає цим вимогам.

Крім вручення Нобелівської премії, приміщення передбачається використовувати для проведення виставок, освітніх ініціатив, всіляких подій і зустрічей.

image

image

image

image

image

image

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.