Titan-Aerospace_1

Компанія Google придбала розробника висотних дронів (безпілотний літальний апарат) Titan Aerospace, повідомляє Reuters. Сума угоди не розголошується.

Видання The Wall Street Journal вважає, що компанія буде використовувати технології Titan Aerospace у своєму проекті Loon. В рамках цієї ініціативи Google збиралася доставляти інтернет у віддалені регіони за допомогою повітряних куль. WSJ вважає, що після придбання Titan Aerospace проект Loon буде комбінувати повітряні кулі та безпілотники. Крім того, представник Google заявив виданню, що висотні дрони Titan Aerospace допоможуть підвищити точність картографічних сервісів і будуть корисні для спостереження за районами стихійних лих.

Titan Aerospace займається розробкою безпілотників на сонячних батареях. Їх розмах крил досягає 50 метрів, дрони можуть підніматися на висоту до 19,9 кілометрів і триматися в повітрі від трьох місяців до п’яти років. Компанія заснована в Нью-Мексико колишнім генеральним директором Symantec Верном Рабурном (Vern Raburn). Він залишиться її керівником після придбання.

Раніше ЗМІ повідомляли, що переговори про покупку Titan Aerospace за 60 мільйонів доларів вела Facebook. Але наприкінці березня стало відомо, що соцмережа купила британську Ascenta за 20 мільйонів доларів. Конкуруючу компанію планується використовувати в аналогічному проекті з проведення інтернету у віддалені райони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.