building-printer_1

Професор Берок Хошневіс з Університету Південної Каліфорнії (США) повідомив про створення нового принтера, який за один день може шар за шаром побудувати повноцінний будинок. За заявою розробників, цей принтер здатний побудувати будинок загальною площею 230 кв.м. всього за 24 години.

За повідомленням MSN News, гігантський робот замінить бригаду будівельних робітників за допомогою вологого бетону, що подається із спеціального наконечника та формуючого стіни будинку за заздалегідь розробленою комп’ютерною схемою. При будівництві будинків за допомогою 3D використовується технологія Contour Crafting. За допомогою цієї техніки витрати на спорудження будинків можуть бути значно знижені.

“Контурне будівництво” – це технологія, при якій будівлі зводяться шарами, має величезний потенціал для максимальної автоматизації процесу створення архітектурних споруд.

За допомогою цієї технології можливо створювати як окремі будівлі так і цілі серії будівель з різними дизайнами за один раз, причому кожна споруда відразу ж буде оснащено кондиціонером, вбудованою електричною та водопровідною системами.

Крім того, в порівнянні з традиційним, “контурне будівництво”  за розрахунками Хошневіса дозволить зменшити вартість будівництва об’єктів на 20-25%, об’єм будівельних матеріалів, що використовується – на 25-30%, а кількість необхідної робочої сили – на 45-55%, окрім того, таке будівництво завдає значно менше шкоди довкіллю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.