FBNewswire_1

Facebook і стартап Storyful запустили агрегатор новин з обраними матеріалами, які опублікували користувачі найбільшої соцмережі. Передбачається, що сервіс FB Newswire допоможе журналістам в пошуку цікавих сюжетів і унікальних матеріалів. Про це повідомляється в блозі Facebook.

Агрегатор FB Newswire є сторінкою в Facebook, на якій редактори Storyful публікують відібрані та перевірені матеріал. Це може бути нова фотографія Джастіна Бібера, посилання на статтю на сайті журналу Time, відеозапис землетрусу або фотографії протистоянь в Україні. Велика частина матеріалу є контентом, “розшареного” на сторінку FB Newswire зі сторінок безпосередніх учасників подій. Таким чином, редакція FB Newswire збирається допомогти журналістам знайти авторські матеріали з місця подій і відбирати для них цікаві новинні приводи. Передбачається, що журналісти зможуть швидко опублікувати новину, вставивши повідомлення FB Newswire на сайт видання.

Сервіс почав працювати 25 березня, але адміністрація соцмережі повідомила про нього тільки 24 квітня. На момент публікації новини на FB Newswire було підписано 16 699 користувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.