radbez_OON_1

Українське питання – вкотре обговорили на Раді Безпеки ООН. Засідання провели пізно увечері. На ньому – заслухали доповідь щодо порушень прав людини в Україні.

Представник РФ при ООН Віталій Чуркін заявив, що опублікована доповідь верховного комісара ООН із прав людини  носить однобокий та упереджений характер і що всі закривають очі, на те, що поточна влада в Україні прийшла у результаті збройного державного перевороту,  не цивілізованих демократичних виборів.

Постійний представник Великої Британії при ООН Марк Лаял Ґрант різко відповів представник РФ:

Від представника Росі ми знову почули якісь фантастичні припущення щодо розвитку подій на Сході України. Не сумніваюсь, що майбутні незалежні доповіді з офісу верховного комісара з прав людини доведуть, що й нинішні твердження Росії такі ж неправдиві, як і ті, що Москва робила щодо подій в Криму

Події на Сході України останніх днів – це кампанія спланована і зрежисована в Росії, спрямована на підбурювання до ворожнечі та саботажу. Незаконні дії Москви в Криму зараз повторюються у східноукраїнських регіонах. Між тим українська влада реагує на провокації виважено, – заявила представник США при ООН Саманта Пауер.

Відео 5 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.