azariv_mykola_1

Екс-прем’єр Микола Азаров і його син Олексій намагаються за допомогою адвокатів оскаржити санкції ЄС, зокрема розморозити заблоковані рахунки.

Про це повідомляє видання EUobserver із посиланням на джерела в дипломатичних колах.

“Відразу три джерела повідомили виданню, що чиновники, які намагаються зняти візові обмеження і розморозити активи, – це саме Микола і Олексій Азарови. 3 квітня їх запит мала разглядати в Раді ЄС робоча група по країнах Східної Європи, Південного Кавказу і Центральної Азії”, – йдеться в повідомленні.

Як наголошується, німецька юридична фірма “Альбер і Гейгер” працює з питання санкцій щонайменше для двох осіб, але відмовляється повідомити журналістам їх імена. Водночас дипломатичні джерела підтверджують, що фірма надіслала лист від імені Азарових 5 березня – того ж дня, коли санкції ЄС набули чинності.

25 березня юридична фірма надіслала другий лист в РЄ, а наступного дня – і в посольства всіх 28-ми країн Євросоюзу в Брюсселі. Юристи також особисто спілкувалися з цього питання як мінімум з одним із членів Європарламенту, а саме з британським консерватором Чарльзом Танноком, повідомляє EUobserver.

Нагадаємо, ЄС на початку березня опублікував список українських чиновників, чиї рахунки були заморожені. Під санкції потрапили активи Віктора Януковича і його синів, Віталія Захарченка, Віктора Пшонки і його сина Артема, Миколи Азарова і його сина Олексія, Олександра Якименка, братів Сергія і Андрія Клюєвих, Андрія Портнова, Олени Лукаш, Віктора Ратушняка, Сергія Курченка, Дмитра Табачника, Раїси Богатирьової, Ігоря Калініна.

Джерело TBi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.