Most-Stressful-Jobs_1

Третину свого життя людина перебуває на роботі, і частенько ця робота буває не з легких. Це і фізичне напруження, і моральне … Але є професії, стресовість яких просто зашкалює. Проте, хтось має цю роботу виконувати, незважаючи ні на що. До Вашої  уваги 10 найбільш стресових професій у світі за версією Forbes.

1. Корпоративний керівник

Керівники повинні боротися з іншими корпоративними керівниками, співробітниками, представниками громадськості та членами ради директорів. Коли економіка падає, їм приходиться ой як не легко. Робочі години можуть бути довгими, а вихідні, наповнені роботою і пошуками потрібних контактів. Часто бувають тривалі відрядження, що означає проведення часу далеко від сім’ї та друзів. Безпека роботи є невизначеною.

2. Військовий миротворець

Місцезнаходження на лінії фронту, стресові ситуації і бойові дії – все це може привести до неймовірного рівня напруги. Фізичні та психологічні вимоги посади, небезпека війни, передислокація і труднощі, що переходять у цивільну роботу тільки додадуть стресу. Знаходження далеко від сім’ї може бути основним тиском. Крім того, оплата такої тяжкої праці є відносно низькою.
А чим вище звання, тим більший рівень відповідальності лягає на людину, адже вона відповідає за життя тих, ким командує.

3. Вчитель середньої школи

Хоча ця професія і не без фізичних погроз, але, тим не менше, основна напруга заховано в інших місцях. Вчителі повинні підтримувати атмосферу класу на належному рівні, а ще мотивувати учнів вчитися і любити школу. Іноді вони повинні виходити на роботу лише тільки для того, щоб переконатися що учні на місці.

Всім здається, що учителем бути легко, адже додому йдеш пообіді. Але не все так, як нам здається. Вдома потрібно продумувати наступні уроки, перевірити роботи і зробити нові роздруківки. Також є політика школи, і від Вас чекають якихось результатів, іноді це додатковий тиск. Потрібно справлятися з усіма вимогами, скаргами, а ще й з скривдженими батьками.

Зарплата не завжди вражає. Виснаження та втома цілком реальне з таким рівнем стресу.

4. Журналісти та репортери

Можливо, основні джерела стресу для багатьох людей, які працюють у цій сфері, – це непередбачувані вимоги роботи і відносна відсутність контролю журналіста над тим, про що він має право писати. У Вас може зовсім не бути вихідних, а робочі години затягуються на невизначений час. Терміни завжди мінливі. Тиск також зростає від того, що Ви з першого разу повинні зробити все якнайкраще, не маючи права на помилку.

Друковані видання втрачають свою цінність, велику кількість газет і журналів закриваються. Вакансії важче знайти, а якщо у вас є робота, швидше за все, Ви ще робите додаткову роботу двох-трьох людей.

5. Лікарі-інтерни

Цей етап між закінченням університету і можливістю, нарешті, пройти практику, щоб отримати роботу, дуже стресовий. Починається все з великої кількості роботи і великої відповідальності. Пацієнти можуть бути дуже складними. Молодий інтерн найчастіше приїжджає з іншого міста, отже, адаптація додає стресу і не без того тяжким дням.

Також можуть виникати якісь фінансові питання. Спочатку можна зовсім не чекати гідної оплати. Існує інформація про постійну переоцінці вимог до інтернів і їх часте тестування. Якщо у стажиста є сім’я, напруга і стрес можуть посилюватися.

6. Шахтарі

Робота під землею, звичайно, дуже важка і стресова. Думка про те, що потрібно спускатися в надра землі з браком повітря, де мало світла  і є ймовірність обвалу, не стане вибором номер один для людей.

Крім небезпеки життю, такі фактори, як опинитися в пастці, провівши багато годин в тісній, погано освітленій дірі без сонця або свіжого повітря додає нервів. Є також ризик для здоров’я, який з’являється при вдиху частинок пилу і газів протягом багатьох років.

7. Пілоти (і ті, хто допомагає їм йти на посадку)

Однозначно пілоти відповідальні за життя пасажирів. Пілоти і весь склад літаків також дуже довгий час проводять далеко від родин. Авіадиспетчери, люди, які несуть відповідальність за допомогу пілотам у посадці літака, можуть відчувати себе ще більш напружено.

Обидві ці групи несуть відповідальність за тисячі життів. Люди очікують швидкого і безпечного прибуття до місця призначення. Вимоги до таких працівників є дуже високими. Імовірність помилки повинна бути мінімальна, як і час для прийняття рішення. Польоти зазвичай відбуваються у кілька змін, із змінами у графіку. У авіадиспетчерів, пілотів, стюардес немає вихідних, що створює зайвий дискомфорт їм і їх родинам.

8. Полісмени та пожежники

Полісмени несуть відповідальність за безпеку населення, своїх колег і самих себе. Робота пожежного часто ставить його перед лицем небезпеки. Фізично робота втомлює. Години роботи можуть бути довгими і непостійними. У пожежників іноді можуть виникати тривалі періоди нудьги і бездіяльності. Характер роботи може також негативно позначатися на сімейному житті.

9. Працівники ресторанів

Години роботи можуть бути довгими, з незручними для працівників змінами. Ви знаходитесь на ногах протягом багатьох годин. Ви постійно приносите замовлення. Винагороди мало. Ваша безпека на такій роботі також не гарантована. Зробіть кілька помилок – і можете шукати собі заміну. Така робота не часто в пошані, окремого стресу та морального пригнічення можуть додавати неввічливі та зневажливі клієнти.

10. Таксисти

Небажані години роботи, низька заробітна плата і небезпека грабежів сприяють стресу. Пасажири можуть бути занадто нахабними, трафік – жахливим. Водії більшу частину часу просто сидять у своїх автомобілях без будь-яких фізичних вправ. Платять, як правило, дуже мало.

На жаль, в нашому світі важка робота не надто цінується, але не перевелися ще добровольці, які готові за невелику плату витрачати своє здоров’я.

А яка Ваша думка щодо даного питання?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.