apple_1

Журнал Fortune опублікував свій щорічний рейтинг найбільш шанованих, тобто популярних світових компаній. Він грунтується на думці 3.920 великих керівників, директорів компаній та аналітиків, кожен з яких оцінює компанії з дев’яти параметрам.

Компанії Apple вдалося зберегти лідерство, незважаючи на непростий рік, коли вартість її акцій то падала, то знову злітала. Amazon – на другому місці, а Google – на третьому, тоді як у 2012 році вони стояли в зворотному порядку.

Ось повний список десяти провідних світових компаній, за версією Fortune:

1. Apple
2. Amazon
3. Google
4. Berkshire Hathaway (компанія Уоррена Баффета)
5. Starbucks
6. Coca-Cola
7. Walt Disney
8. FedEx
9. Southwest Airlines
10. General Electric

З 50 найбільш популярних компаній тільки вісім НЕ американські – німецький автовиробник BMW (14-е місце), Singapore Airlines (Сінгапур, 18-е), Samsung (Південна Корея, 21-е), Toyota (Японія, 25-е), Nestle (Швейцарія, 31-е), Volkswagen (Німеччина, 36-е), Unilever (Великобританія, 37-е), Accenture (Ірландія, 45-е).

У списку непогано представлені компанії, що працюють у сфері високих технологій, включаючи IBM (16-е), Microsoft (24-е), Facebook (38-е).

Журналісти пояснюють успіх Apple створенням айфона і різних інших популярних гаджетів, яких з нетерпінням чекають споживачі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.