bud_ranok_1

Японські вчені зробили висновок, що люди, які встають рано, більш схильні до розвитку серцевих захворювань аніж ті, що надають перевагу подовше поніжитися в ліжку.

Таким чином, вставати рано шкідливо для серця. У результаті дослідження, яке було проведене вченими з декількох університетів і клінік міста Кіото в Японії, з’ясувалося, що час пробудження і стан серцево-судинної системи людини взаємопов’язані.

У дослідженні фахівців взяли участь близько 4 тис. добровольців у віці 23-90 років. Люди, які дуже рано встають, щоб піти на роботу або ж для виконання фізичних вправ, піддають себе ризику розвитку захворювань серця.

Після закінчення дослідження, експерти зробили висновок, що у тих людей, які рано прокидаються, серцево-судинна система стає більш вразливою до таких захворювань, як гіпертонія й інфаркт. Медики рекомендують знімати стрес і рано лягати.

Також вчені встановили, що хронічне недосипання збільшує навантаження на серце, що підвищує ризик розвитку серцево-судинних хвороб, які навіть можуть призвести до летального результату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.