20140224-004506.jpg

Глава комітету Європарламенту з міжнародних справ відзначив, що допомога Євросоюзу буде спрямована на “створення кращих економічних умов для майбутнього країни”

Європейський союз готовий надати новому уряду України 20 млрд євро для проведення реформ. Про це повідомив місцевим ЗМІ керівник комітету Європарламенту (ЄП) з міжнародних справ Ельмар Брок.

“На моє переконання, після формування нового уряду в Україні ЄС зможе негайно надати 20 млрд євро підтримки, щоб врятувати країну від дефолту”, – сказав парламентарій. Він зазначив, що допомога Євросоюзу буде спрямована на “створення кращих економічних умов для майбутнього країни” і “підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС”.

Брок також висловив надію на появу незабаром в Україні нового уряду, який проведе необхідні реформи. “Ми підтримаємо цей уряд. Людям не варто боятися того, що станеться дефолт і Україна залишиться без підтримки”, – сказав він.

Офіційна делегація ЄП на чолі з Броком в минулі вихідні відвідала Київ, щоб обговорити з депутатами Верховної ради питання про надання допомоги країні для виходу з кризи.

23 лютого спікер Ради Олександр Турчинов заявив, що ситуація в економіці України катастрофічна, додавши, що на казначейському рахунку немає коштів.

У Страсбурзі 24 лютого відкривається чергова пленарна сесія ЄП, учасники якої обговорять український конфлікт і за підсумками дискусії візьмуть резолюцію. Два тижні тому ЄП вже розглядав ситуацію на Україні, після чого закликав ЄС взяти адресні санкції, а протестувальників і влади – утриматися від застосування сили.

Джеерело Итар-Тасс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.