helicopter_moscow_1

Згідно повідомленню, опублікованому на сайті газети “Комерсант”, причиною захоплення заручників і вбивства співробітника поліції і вчителя географії став конфлікт учня, який захопив клас, з вчителем географії.

Суть конфлікту полягала в наступному: учень 10-го класу Сергій Гордєєв, що претендував на золоту медаль, вважав, що 32-річний вчитель географії Микола Кирилов несправедливо занижує йому оцінки.

У понеділок вдень Гордєєв прийшов в школу з двома гвинтівками, повідомили в МВС. Охоронець намагався його не пустити, але учень пересмикнув затвор. Охоронець, натиснувши тривожну кнопку, довів молоду людину до кабінету біології, де були учні 10-го класу.

За словами очевидців, стрілок поранив вчителя географії, 32-річного Миколу Кирилова, який пізніше помер. На виклик шкільного охоронця приїхала позавідомча охоронна поліції, по співробітникам якої школяр відкрив стрілянину. В результаті цього був поранений один і убитий другий полісмен. За непідтвердженими даними вогонь вівся з карабіна “Сайга”.

Гордєєва вмовив здатися його батько, який вів з ним переговори разом з співробітниками правоохоронних органів. Про це розповів ИТАР-ТАСС начальник інформаційно-аналітичного відділу префектури Північно-Східного адміністративного округу Москви Олександр Латишев. За словами представника Слідчого комітету РФ Володимира Маркіна, рушниця і карабін, принесені учнем в школу, зареєстровані на ім’я батька.

Під час інциденту всі школярі були евакуйовані з будівлі школи номер 263 в сусідню школу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.