hromadsketv_1

Голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації Миколи Томенка готовий надати ефір та вже сьогодні транслювати «Громадському ТБ».

Про це «Телекритиці» повідомив тимчасовий виконувач обов’язків генерального директора Національної телекомпанії України Олександр Пантелеймонов.

Член команди «Громадського ТБ» Мустафа Найєм повідомив «Телекритиці», що «Громадське ТБ» згодне на таку співпрацю.

Зі слів пана Пантелеймонова, правові нюанси такої співпраці НТКУ узгоджуватиме з юристами.

«З метою прискорення надання ефіру НТКУ запрошує представників “Громадського ТБ” для вирішення юридичних питань, погодження технічних параметрів мовлення і визначення ефірних слотів, – йдеться в заяві НТКУ. – НТКУ завжди готова до співпраці з усіма засобами масової інформації, метою яких є об’єднання країни, зняття громадянського напруження та примирення в суспільстві».

Нагадаємо, голова Комітету з питань свободи слова та інформації Верховної Ради України Микола Томенко закликав тимчасового виконувача обов’язків гендиректора Національної телекомпанії Олександра Пантелеймонова та генерального директора Національної радіокомпанії України Тараса Аврахова укласти трудові угоди з представниками «Громадського ТБ» та «Громадського радіо» про надання кількох годин свого щоденного ефіру під інформаційне мовлення.

Джерело Телекритика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.