gilzy_1

Під час прибирання барикад на вулиці Грушевського у Києві 16 грудня на місці дислокації силовиків журналісти виявили гільзи від патронів до рушниць 12-го калібру.

Про це польський журналіст Пьотр Андрусечко написав у виданні Nowa Europa Wschodnia, який піднявся на урядовий пагорб і побував за укріпленнями «Беркута».

Там журналісти побачили «сотні, якщо не тисячі» гільз від боєприпасів польського, німецького, американського та чеського виробництва до рушниць 12-го калібру.

Всього виявили чотири типи патронів іноземного виробництва, які відрізнялися за кольором, вказав Андрусечко.

gilzy_2

Червоні гільзи від набоїв виробництва французької компанії Spartan, помаранчеві – чеської фірми Sellier&Bellot, білі – без розпізнавальних написів, але журналісти зі США визначили, що вони – американського виробництва, а сині – польської фірми FAM Pionki.

gilzy_3

«На сайті FAM Pionki серед моделей боєприпасів, сині патрони знаходяться у розділі «Спеціальні боєприпаси – бойові патрони», позначені символом LFT – 6.8 (12-й калібр). У патроні є 12 свинцевих дробинок», – пише Андрусечко.

gilzy_4

Міністерство внутрішніх справ України неодноразово заперечувало використання бойових набоїв бійцями «Беркуту» або внутрішніх військ.

За матеріалами Радіо Свобода, Nowa Europa Wschodnia

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.