USA-UKRAINE-Rus_1

Росія наполягає на забезпеченні повного виконання угоди про політичне врегулювання від 21 лютого, від чого ухиляється українська опозиція.

Про це заявив глава МЗС Росії під час сьогоднішньої телефонної розмови з державним секретарем США Джоном Керрі.

Головне зараз – забезпечити повне виконання угоди про політичне врегулювання від 21 лютого, від чого ухиляється українська опозиція, котра фактично захопила владу в Києві, відмовляється здавати зброю і продовжує робити ставку на насильство

, – цитує Лаврова прес-служба МЗС Росії.

Лавров звернув увагу Керрі на те, що під документом стоять підписи представників низки західних держав, а США офіційно вітали факт його укладення.

А тим часом США вітають обрання нового спікера Верховної Ради Олександра Турчинова, повернення до Конституції-2004 та вважають вкрай важливим формування нового багатопартійного технократичного уряду національної єдності. Про це заявив посол США В Україні Джеффрі Пайєтт.

Він відзначає, що в голосуванні в українському парламенті впродовж трьох останніх днів беруть участь не лише представники УДАРу, «Батьківщини», «Свободи», а також і багато представників Партії регіонів чи тих, хто вийшов звідти, а також позафракційні депутати.

Ми категорично відкидаємо натяки на те, що події в Україні є переворотом і що легітимність того, що відбувається, під сумнівом через закордонну підтримку

, – наголосив посол США.

Посол повідомив, що вчора державний секретар США Джон Керрі мав розмову з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим.

«Очевидно, що у нас з Росію дуже різна оцінка того, що відбувається в Україні протягом останніх днів», – зауважує дипломат.

За матеріалами ТВі, Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.