mandarin_1

Виявилося, що настільки нами улюблений зимовий фрукт мандарин не тільки смачний і корисний, тому що містить велику кількість вітамінів, у тому числі вітамін С, але він ще й містить особливі речовини, які допомагають скинути зайву вагу. В даному випадку в роботу включаються специфічні флавони, що сприяють зменшенню ожиріння клітин печінки і спалювання жиру, який накопичується в області живота.

До такого приголомшливого висновку прийшли вчені з Південної Кореї, які провели дослідження за участю 30 школярів з надлишковою вагою. Дослідження тривало 2 місяці. Всі діти були поділені на 2 групи. Перша група кожен день вживала мандариновий сік, друга група – ні. Протягом дослідження обидві групи учнів робили одні й ті ж фізичні вправи, які були передбачені спеціальною програмою схуднення.

За результатами двомісячного дослідження виявилося, що діти, які пили сік з екстрактом мандарина, змогли знизити масу тіла на 1,5%. У другій групі особливих змін ваги і показників внутрішнього жиру не було встановлено.

Так, фахівці з Південної Кореї стверджують, що особливі речовини – флавони, які містяться в мандаринах, збільшують розпад ліпопротеїнів, що допомагає прискорити процес розщеплення жирів. Саме таким чином мандарини є тим допоміжним фруктом, завдяки якому можна схуднути без дієт. Всього одна стигла мандаринка на день під час свят і не тільки є прекрасною профілактикою накопичення жирових відкладень в області живота.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.