makeyenko_2

Голова Київської міської державної адміністрації Володимир Макеєнко заявив, що виходить з Партії регіонів і бере на себе особисту відповідальність за життєдіяльність Києва.

“Я прийняв рішення вийти з лав Партії регіонів та взяти особисту відповідальність за життєдіяльність міста Києва”, – заявив пан Макеєнко у відеозверненні, розміщеному на сайті КМДА.

“Я, Володимир Макеєнко, звертаюсь особисто до вас, пане президенте, особисто до керівників силових структур. Події, що відбуваються сьогодні в столиці України – це трагедія українського народу”, – наголосив голова КМДА.

Він повідомив, що готовий “зробити все можливе, щоб припинити братовбивство та кровопролиття в серці України на Майдані незалежності. Людські життя мають бути найвищою цінністю в нашій державі”.

“Жодна влада не варта людських жертв, жоден олігарх не загинув, жоден політик не загинув. Як керівник КМДА займаюсь похованням десятків трупів простих людей щоденно. Пропоную кожному депутату Верховної Ради незалежно від партійного квитка стати живим щитом між громадянами України у формі та цивільному”, – сказав Володимир Макеєнко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.