Porsche_1

Керівництво німецької інжинірингової компанії Porsсhe в особі голови наглядової ради Вольфганга Порше і члена правління Фердинанда П’єха можуть бути викликані в суд за позовом інвесторів. Компанію звинувачують в тому, що вона в 2008 році вводила вкладників в оману, приховуючи свої плани з поглинання німецького автомобільного концерну Volkswagen.

У Porsсhe спочатку заявляли, що не мають наміру поглинати Volkswagen, проте через деякий час було оголошено про придбання 74% акцій автовиробника. На цьому тлі багато інвесторів втратили гроші через різку зміни біржових котирувань. Porsсhe, яка вже не вперше опиняється в подібній ситуації, свою провину заперечує. «Porsсhe і члени її ради будуть захищати себе усіма доступними законними засобами», – йдеться в заяві компанії.

Спроба Porsсhe поглинути Volkswagen в кінцевому рахунку не увінчалася успіхом. Спад на автомобільному ринку і глобальна фінансова криза принесли Porsсhe, що скуповує акції Volkswagen, багато боргів. У 2009 році Volkswagen придбав 49,9% акцій Porsсhe. У 2012 році компанії погодили іншу угоду, згідно з якою Volkswagen придбав решту 50,1% паперів Porsсhe.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.