ultrasound_1

Компанія Google придбала стартап SlickLogin, що запропонував минулого року замінити класичні паролі на ультразвук. Про це повідомляється на офіційному сайті розробників, які оприлюднили свою ідею всього лише п’ять місяців тому.

Технологія SlickLogin дозволяє розблокувати мобільний пристрій за допомогою звуку, який не може почути людське вухо. Для цього достатньо піднести телефон до комп’ютера із запущеним сайтом. Він згенерує зашифрований ультразвуковий сигнал, щоб розблокувати пристрій. Цей спосіб, на думку розробників, є зручною і надійною альтернативою для «складних і дратівливих» паролів.

«Наші друзі думали, що ми збожеволіли, але ми знали, що ми можемо зробити краще» – пояснили творці SlickLogin у своєму зверненні. Проте ініціатива ізраїльського стартапу була помічена Google. «Сьогодні ми оголошуємо, що команда SlickLogin приєднується до Google, компанії, яка розділяє наші основні переконання, що процес логіна повинен бути легким, а не розчаровувати» – повідомляється на сайті SlickLogin.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.