NATO_gensec_1

НАТО поважає суверенний вибір українського народу, заявив генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен перед відкриттям серії нарад міністрів оборони у штаб-квартирі Альянсу.

«Ми сприймаємо, як належне те, що всі нації поважають суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України й це сигнал, який НАТО надіслало тим, кого це стосується», – заявив Расмуссен сьогодні перед зустріччю в Брюсселі міністрів оборони країн-союзниць Північноатлантичного альянсу.

Що стосується членства України в НАТО, то, за словами генсекретаря НАТО, зараз це не найнагальніший пріоритет українського керівництва.

«Тим часом, ми пам’ятаємо, що на Бухарестському саміті НАТО ми вирішили, що Україна стане членом організації. Безумовно, коли вона сама цього бажатиме та відповідатиме необхідним умовам», – сказав Расмуссен.

«Отже, українцям самим це вирішувати», – зауважив лідер НАТО і додав, що цей союз «залишається готовим до продовження взаємного співробітництва із Україною і завтра відбудеться засідання комісії Україна-НАТО, де буде продовжено діалог високого рівня з Україною».

Відзначимо, прес-служба СБУ повідомила, що Україна від сьогодні постійно інформуватиме офіс генерального секретаря ООН про розвиток ситуації в Криму, а також просить ООН про цілодобовий моніторинг ситуації з безпекою в автономії.Про це голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко сказав на зустрічі зі спеціальним посланником генерального секретаря ООН Робертом Серрі.

Джерело Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.