zir_1

Нейробіолог з Каліфорнійського університету Аарон Зейтц розробив додаток для iPad, який сприяє поліпшенню зору. Дослідження, представлені в журналі Current Biology, показали, що додаток UltimEyes допоміг людям бачити в середньому на 31% дальше, пише Digital Trends.

Головна особливість UltimEyes полягає в тому, що додаток розвиває мозок, а не фізичні властивості очей. Завдяки нейропластичності мозок здатний покращувати різні функції в організмі людини, включаючи зір.

«Протягом останнього десятиліття або близько того ми почали розуміти, що мозковий фітнес частково нагадує фізичний. Якщо ми тренуємо наш мозок належним чином, значною мірою все, що робить мозок, може бути покращено», – пояснив Зейтц.

UltimEyes представляє з себе гру, в якій гравцеві необхідно знаходити різні візерунки. Цей процес є своєрідним тренуванням для мозку, в результаті якого людина зможе краще бачити.

Дослідження показало, що позитивні результати були досягнуті після того, як користувачі використовували додаток порядку 30 разів, роблячи при цьому 25-хвилинні перерви.

UltimEyes доступно для скачування за $ 5,99 на офіційному сайті. Найближчим часом з’явиться версія програми для Android.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.