Кадр з фільму «Залізна людина»

Американські збройні сили приступлять до тестування аналога костюма Залізної людини в червні 2014 року. Про це заявив глава командування спеціальних операцій ВМС США Вільям МакРейвен (William McRaven), повідомляє Defense Tech.

В жовтні 2013 збройні сили США замовили розробку тактико-штурмового керованого костюма (Tactical Assault Light Operator Suit, TALOS). Передбачали, що бойовий костюм зможе забезпечити носія нічним баченням, інформацією про ситуацію на полі бою і куленепробивною бронею. Крім того, в костюм будуть вбудовані датчики, зчитувальні основні медичні показання оператора (температуру тіла і частоту серцевого ритму), і система життєзабезпечення для постачання носія киснем і теплом.

МакРейвен повідомив, що на даний момент у розпорядженні американських військових знаходяться три готових прототипу, на яких ще не встановлений двигун. За його словами, всі три костюми будуть готові для випробувань до червня 2014 року. У ході польових тестів військове керівництво США планує з’ясувати реальну користь подібного спорядження в бойових умовах. Якщо TALOS успішно пройде випробування, то робочі моделі бойового костюма можуть надійти на озброєння армії США вже в 2018 році.

Глава відомства зазначив, що зараз над розробкою інноваційного бойового обмундирування працюють 56 корпорацій, 16 державних установ, 13 університетів та 10 лабораторій. При цьому він не виключає можливості участі Пентагону в цьому питанні, що дозволить проекту отримати додаткове фінансування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.