porn_content_1

У понеділок, 6 січня, Кнесет (законодавчий орган влади Ізраїлю) прийняв у другому і третьому читаннях законопроект депутата Іфат Каріва про покарання за розповсюдження матеріалів інтимного, еротичного та сексуального характеру, в тому числі і в соціальних мережах.

Депутат Каріва запропонувала розширити закон про сексуальні домагання, прирівнявши до цього виду злочинів поширення фотографій такого характеру.

Тепер ізраїльське законодавство забороняє “публікації фото-або відеоматеріалів, в яких людина зображена як сексуальний об’єкт і в обставинах, коли ця публікація може принизити і образити людину”.

Причому, якщо за сексуальне домагання передбачене законом максимальне покарання – 2 роки позбавлення волі, то винний у поширенні фотографій інтимного характеру може потрапити до в’язниці на строк до 5 років.

Депутат Каріва вважає, що публікують матеріали сексуального характеру проти волі тих, хто на них зображений, навмисне порушують недоторканність особистого життя, тому покарання для них має бути більш суворим.