porn_content_1

У понеділок, 6 січня, Кнесет (законодавчий орган влади Ізраїлю) прийняв у другому і третьому читаннях законопроект депутата Іфат Каріва про покарання за розповсюдження матеріалів інтимного, еротичного та сексуального характеру, в тому числі і в соціальних мережах.

Депутат Каріва запропонувала розширити закон про сексуальні домагання, прирівнявши до цього виду злочинів поширення фотографій такого характеру.

Тепер ізраїльське законодавство забороняє “публікації фото-або відеоматеріалів, в яких людина зображена як сексуальний об’єкт і в обставинах, коли ця публікація може принизити і образити людину”.

Причому, якщо за сексуальне домагання передбачене законом максимальне покарання – 2 роки позбавлення волі, то винний у поширенні фотографій інтимного характеру може потрапити до в’язниці на строк до 5 років.

Депутат Каріва вважає, що публікують матеріали сексуального характеру проти волі тих, хто на них зображений, навмисне порушують недоторканність особистого життя, тому покарання для них має бути більш суворим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.