yanevsky_1

Підписанням президентом низки законів, згідно яких обмежуються права та свободи громадян українського народу, викликало масові обурення по всіх містах України.

Відзначимо, зігдно ст. 5 Конституції України: “Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Якщо органи державної влади своїми законами обмежують народ, якому вони повинні служити, його права та свободи, то такі закони апріорі вважаються недійсними і тоді народ має здійснювати владу безпосередньо!

Громадський діяч, журналіт і телеведучий Данило Яневський на своїй сторінці у соцмережі Facebook висловив свою позицію щодо ситуація, яка відбувається в державі та запропонував ймовірний план дій:

“З повною відповідальністю перед власною совістю та історією заявляю: остання ініціатива так званої “опозиції” про ініціювання реферундуму про довіру Януковичу, Рибаку те депутатам, які ухвалювали “закони” 16 січня, остаточно засвідчила відсутність у них розуму, совісті та політичної відповідальності за долю тих, хто довірив їм свої голоси.

Пояснюю цим політичним, прости мені Господи, діячам: 16 січня був ліквідований конституційний лад, тобто держава Україна, легітимізована референдумом 1 грудня 1991 р. 16 січня було скасована всі наші права, зокрема право на життя, приватну власність, свободу вибору, свободу слова. Висновок: від 16 січня у нас немає держави, отже немає легітимної влади, отже немає ніяких підстав проводити референдуми про довіру їй. Оскільки немає легітимної влади, остільки не може бути опозиції до неї. Питання стоїть руба: або з народом, або з людьми, які самі поставили себе поза законом. Будь-яке виконання “законів”, ухвалених 16 січня – є злочином проти людства.

Що треба зробити відповідальним громадянам?

1. Прийти на Майдан 19 січня.

2. Оголосити нелегітимними всі без винятку органи влади, сформовані після 2010 р.

3. Оголосити НОВУ державу, Основний Закон якої, обпертий на Загальну Декларацію прав людинита громадянина ухвалять Установчі збори, скликані в Києві 1 березня 2014 р. Установчі Збори (за пропорційним квотним принципом) складаються з депутатів колишньої ВР, які не підтримали так звані “закони” 16 січня, депутатів обласних рад, представників громадських організацій Майдану та Всеукраїнської ради Церков та релігійних організацій. Встановити термін роботи УЗ в один місяць.

4. Визнати право громадян колишньої держави Україна, яких представляють у колишній Верховній раді депутати від партії трегіонів та їх посібники, на створення власної держави, в якій відсутні основні, фундаментальні права людини та громадянина.

5. Призначити Віталія Кличка, як найбільш рейтингововго кандидата, тимчасово виконуючим обов”язки Київського міського голови. Підпорядкувати йому всі органи військової та цивільної адміністрації, розташовані на території міста.

6. Призначити генерала Москаля Генадія начальником київської міліції.

7. Призначити генерала Генадія Воробйова – командуючим військами Київського гарнізону.

8. Призначити Сергія Головатого – прокурором міста Києва.

9. Обрати негайно новий склад Київської міської ради та районні в м. Києві ради.

10. Визнати недійсними будь-які розпорядження будь-яких посадолвих осіб колишньої держави Україна на території м. Києва.

11. Нагадати всім посадовим особам, які приймали присягу на вірність народу Україні про священний обов’язок дотримуватися цієї присяги.

12. Оголосити злочинною групою Компартію України та оголосити її поза законом.

13. Розпустити всі організації так званої партії регіонів, які діють на території міста та обернути їх майно на користь Київської міської громади.

14. Гарантувати збереження всіх політичних та майнових прав всім без винятку колишнім державним та політичним діячам колишньої держави Україна, які перейдуть на строну народу.”

Підсумовуючи, п. Яневський написав:

Не хочу бути занадто драматичним, але вибору у нас, вільних людей, більше немає. Або стати рабами в рейхкомісаріаті “Донецьк”, існування на цирлах у банди – або стати, нарешті, вільними та відповідальними. Крапка. Це мій останній пост на цю тему. Хай живе вільна, демократична, європейська Україна! Я сказав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.