girl_milk_1

Останні дослідження показали, що якщо під час вагітності випивати по склянці молока, то дитина виросте високою.

Зазвичай нам кажуть пити молоко, щоб бути здоровими, але, виявляється, воно ще й впливає на здоров’я і зростання майбутньої дитини. Про своє дослідження європейські вчені повідали в журналі The European Journal of Clinical Nutrition.

Данські вчені спостерігали за 685 сімейними парами протягом 20 років. Вони відстежували кількість спожитого молока під час вагітності жінок і порівнювали показники зросту і ваги дітей на момент народження і через 20 років. Виявилося, що майбутні мами, які пили молоко під час вагітності народили більш великих дітей, причому вага, ріст і вік самих мам на це не вплинув. Крім того, випите молоко жирне або знежирене не вплинуло на схуднення після пологів самих жінок.

До 20 років діти тих жінок, які пили молоко під час вагітності, виросли в середньому на 1,5 см вищі за своїх однолітків, чиї мами молока не пили. Більше того, у цих дітей був високий рівень ІФР (інсуліноподібного фактору росту), тобто гормону, який відіграє величезну роль у зростанні кісток.

За словами дослідника з центру внутрішньоутробного програмування, Торхаллура Халдорсона, на сьогоднішній день існує мало інформації про те, як продукти або навколишні умови впливають на зростання плоду. Але абсолютно безперечно, що молоко, дійсно, впливає на ріст і вагу малюка при народженні та на його розвиток надалі.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.