vitamin_C_1

Дослідники з Університету Східної Кароліни радять примати вітаміни тим, хто хоче схуднути. Так, наприклад, вітамін С сприяє боротьбі з жировими відкладеннями.

Вчені говорять, що організм людини не може тривалий час зберігати в собі водорозчинні вітаміни, які також необхідні для нормальної роботи організму. Через дефіцит цих вітамінів сповільнюється обмін речовин, що сприяє набору зайвих кілограмів.

Дієтологи стверджують, що постійне вживання вітаміну С допоможе прискорити метаболізм. Щоб прискорити обмінні процеси жінкам потрібно 75 міліграмів на день, вагітним 85 мг, а мамам, що годують немовлят грудним молоком 100 мг. Чоловікам цього вітаміну необхідно по 90 мг на день. Завзятим курцям фахівці також рекомендують близько 100 мг на день незалежно від статі та кількості викурених сигарет в день, а ще краще кинути цю шкідливу звичку.

Варто відзначити, що основна маса вітаміну С витрачається вночі, саме тому його краще вживати з ранку, поповнюючи запаси і програмуючи організм на скорочення жирових клітин. Такий спосіб зниження ваги припаде до душі тим, хто хоче схуднути без дієт. Крім того, вітамін С – це ще і міцний імунітет.

Варто також додати, що речовина карнітин, яка виробляється нирками і печінкою, сприяє переробці жиру в енергію. Причому, ця речовина виконує свою роботу саме завдяки трансформації вітаміну С!

Вчені з Університету штату Арізона також встановили, що щоденне вживання вітаміну С є важливою умовою в зниженні маси тіла і зменшенні об’єму талії.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.