end_1

Дефіцит медикаментів, що використовуються в США для страти, може змусити владу повернутися до старих методів: електричного стільця, розстрілів і газовим камерам, повідомляє Guardian.

Крім того, навколо страти з використанням “техаського коктейлю” – трьох медикаментів, що вводяться в певній послідовності – почалася судова тяганина. Правозахисники вважають, що подібна страта дуже болісна.

Член Палати представників Генеральної асамблеї штату Міссурі республіканець Рік Бреттін запропонував повернути розстрільні бригади. Він вважає, що відкладати заслужену кару злочинців – несправедливо по відношенню до сімей, які очікують відплати за вбитих родичів.

Пропозиції про повернення до “старих добрих днів” почали надходити від представників влади Міссурі, Вайомінгу, Вірджинії.

Нагадаємо, у грудні 2006 року смертельна ін’єкція була заборонена в штаті Каліфорнія, що мотивувалося восьмою поправкою до Конституції США, яка забороняє жорстокі та незвичайні покарання. У 2006 році до заборони приєдналися Флорида, Огайо і Міссурі. У штаті Огайо суд своїм рішенням замінив звичайну суміш для страти на смертельну дозу барбітуратів, які застосовуються, зокрема, у ветеринарії для усипляння тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.