ino_1

З 1945 року Сполученими Штатами Америки керують таємничі прибульці, яких називають “високими білими” відповідно до вказівок “позаземних шпигунів”, раніше допомагали Адольфу Гітлеру. Про це повідомило іранське інформаційне агентство FARS.

Інформація про це нібито була знайдена в документах Едварда Сноудена. Іранське агентство посилається на конспірологічний сайт Whatdoesitmean.com, звідки і почерпнуло ці дані.

Сайт, що спеціалізується на теоріях змови і створений любителями містики, повідомив про якийсь звіті ФСБ, який нібито був складений на основі інформації, що фігурує в секретних документах, розкритих Сноуденом.

Їх суть – вже багато десятиліть існує тісна співпраця між “високими білими” прибульцями і урядом США. А спочатку прибульці нібито стояли за “вражаючим” підйомом нацистів у Німеччині напередодні Другої світової війни, допомагаючи їм, наприклад, будувати підводні човни.

І ось вже в 1954 році космічні прибульці переметнулися на бік США, консультуючи президента Дуайта Ейзенхауера. Сайт повідомляє, що, згідно зі звітом російської розвідслужби, в США буцімто створений секретний режим з управління країною. А Едвард Сноуден збирається розкрити його головну таємницю.

Відзначимо, що іранське агентство FARS посилалося на сайт Whatdoesitmean.com не раз. Звідти ж воно почерпнуло інформацію про підземний ядерний вибух в Японії і наказі Путіна завдати смертельного удару по Саудівській Аравії. Такі “достовірні” джерела іранських журналістів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.