headache_1

Вчені встановили, що найсприятливішим схудненням для жінок середнього віку є поступове зниження ваги, оскільки це призводить також до зменшення ризику розвитку цукрового діабету і серцево-судинних захворювань.

У дослідженні, яке було проведено американськими вченими, взяли участь 417 жінок, чий середній вік становив 44 роки. Ці жінки брали участь в програмі по зниженню ваги, розрахованій на 2 роки. Виявилося, що ці жінки, які завдяки програмі зниження ваги втратили до 10% своєї ваги, знизили також рівень холестерину, інсуліну, глюкози, тригліцеридів і маркерів запалення. Жінки, у яких на початку дослідження були найвищі показники ризику розвитку захворювань серця і цукрового діабету, отримали найбільшу вигоду від помірного схуднення, оскільки ризик цих захворювань у них знизився в кілька разів. Про це також свідчить діагностика серця.

Схуднення – це непросте завдання, але якщо жінці вдається поступово знизити вагу, то можна говорити не тільки про схуднення назавжди, але і про зниження факторів ризику, пов’язаних зі здоров’ям. Жінки, які знижують вагу швидкими темпами, як правило, через деякий час знову набирають втрачені кілограми. Останнє американське дослідження встановило корисність саме помірного схуднення для жінки, причому плюси стосуються не тільки фігури, а й здоров’я самої жінки.

Так, вчені стверджують, що схуднення і підтримка нормальної ваги – це не тільки краса, а й здоров’я на довгі роки.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.