20140125-190719.jpg

Депутати Львівської міськради на спільній позачерговій сесії зі своїми колегами з обласної ради визнали Народну раду колегіальним органом, який представлятиме інтереси народу України.

Депутати більшістю голосів ухвалили рішення про врегулювання політичної ситуації в Україні. Вони звернуться до Ради Європи, Європейського союзу, ОБСЄ та міжнародного співтовариства з проханням допомогти українському народові зберегти демократичний устрій і не допустити остаточного становлення в Україні диктатури та узурпації влади.

У рішенні міських депутатів також ідеться, що у Львові не можуть проводитися заходи за участю особового складу силових структур з використанням спеціальних засобів, зброї, військової техніки, спрямованих на обмеження прав громадян на проведення мирних зібрань.

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що кожний депутат має чітко усвідомити, що несе відповідальність перед громадою і українським народом.

«Нині всі депутати, всіх рівнів мають бути максимально активними, щоб не допустити жодних провокацій і не прогнозованих ситуацій. Ми маємо у місті ат області легітимну владу, яка має контролювати процес. Безладів не буде. Ми маємо проявити максимальну самоорганізацію і самодисципліну», – сказав мер Львова.

Раніше в суботу на позачерговій сесії Львівської облради депутати визнали Народну раду як колегіальний орган, який представлятиме інтереси українського народу.

Джерело Радіо Свобода
Відео 5 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.