vklychko_1

Лідер партії УДАР Віталій Кличко, виступаючи сьогодні на майдані Незалежності в Києві після зустрічі опозиційних лідерів із президентом Віктором Януковичем, заявив, що головне завдання зараз – зробити все, щоб не було більше загиблих.

Згадавши про можливість розгону Майдану цієї ночі, про що ходять непідтверджені повідомлення, Кличко заявив, що Майдан має вистояти до завтра без нових жертв.

А завтра, сказав він, «якщо президент не піде назустріч, ми сконцентруємося і підемо в наступ, тому що ми хочемо жити в іншій країні».

Звертаюся до президента: ви маєте можливість вирішити це питання. Дострокові вибори змінять ситуацію без крові, і ми зробимо все, щоб домогтися цього. Якщо ви не почуєте людей, вони зроблять усе, щоб ви їх почули!

, – заявив Віталій Кличко.

Він також звернувся до міліції і військових: «ви повинні захищати свій народ». «Я гарантую кожному, хто перейде на бік людей, захист», – сказав він.

Віталій Кличко також іще раз наголосив, що «наше головне завдання сьогодні – щоб Майдан не зачистили».

Сьогодні Віталій Кличко разом із лідерами фракції «Батьківщина» Арсенієм Яценюком і лідером партії «Свобода» Олегом Тягнибоком побував на зустрічі з президентом Віктором Януковичем. За словами опозиціонерів, ця зустріч, яка мала на меті досягти домовленості про вихід із політичної кризи в Україні, не досягла результату.

Джерело Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.