eco_1

Британське дизайн-бюро Carbon Visuals представило інфографіку, яка ілюструє відповідальність компаній за стан навколишнього середовища.

eco_2

eco_3

Інфографіка була створена на основі дослідження співробітника Кліматичного інституту Колорадо Річарда Хіда ( ​​Richard Heede ) «Викиди вуглекислого газу й метану в атмосферу виробниками викопних видів палива та цементу в період з 1854 по 2010 рік». Згідно зі звітом Хіда, на даний момент 63 відсотки світового видобутку горючих матеріалів припадає всього на 90 великих корпорацій. У їх число входять 50 приватних компаній, 31 компанія, в управлінні яких бере участь держава, і дев’ять державних корпорацій. При цьому п’ятьма найбільш великими нафтодобувними є американські Chevron і Exxon Mobil, SaudiAramco з Саудівської Аравії, британська BP і російський «Газпром».

Своїм дослідженням Хід намагається звернути увагу на участь конкретних компаній у забрудненні навколишнього середовища, а не на абстрактні цифри, якими зловживають інші вчені. «Ви можете подумати, що забруднення навколишнього середовища виходить або від 7 мільярдів людей, або від 200 держав. Або ви можете подумати, що воно виходить від компаній, всі керівники яких могли б поміститися в один автобус», – коментує Хід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.