Grapefruit_1

Гепатит С сьогодні вважається одним і найнебезпечніших захворювань, яке вражає печінку. Вчені посилено намагаються знайти ефективні методи боротьби з вірусом гепатиту, але поки оптимального варіанту, який би забезпечило повне одужання, немає. Результати недавнього дослідження властивостей грейпфрута дали надію на вирішення проблеми.

Вчені зі школи Гарварда заявили про те, що грейпфрут має унікальні властивості. У його склад входить флавонід нарингенин, який допомагає стримувати розвиток хвороби. Крім того, завдяки цій речовині інфіковані клітини не можуть більше ховати вірус. Грейпфрут на 80% може блокувати цей процес, завдяки чому вірус втрачає можливість впливати на клітини печінки.

Вчені з’ясували також, що ця речовина погано засвоюється кишечником, тому вони вважають, що необхідна розробка лікарського препарату на основі цієї речовини. Близько 3% населення всього світу заражені вірусом гепатиту С, звичайне лікування, засноване на очищенні організму, вживанні противірусних препаратів, лазерної терапії тощо, не завжди може ефективно впоратися з хворобою. Препарат на основі унікальних речовин грейпфрута повинен допомогти в лікуванні гепатиту.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.