cups_1

Де живуть завзяті любителі кави? Зовсім не там, де більшість думає. Не в Туреччині, не в Бразилії, не в Америці. Гарячий напій, що бадьорить найбільше полюбляють (добрий ранок, чиста логіка без парадоксів!) … повільні жителі холодних країн. Принаймні якщо вірити порталу Quartz, що публікує середньостатистичні дані за 2012 рік.

Лідирують у цьому списку голландці: у Нідерландах на одну людину припадають в середньому 2,4 чашки випитої кави. Жителі Фінляндії за день випивають по 1,8 чашки. У Швеції п’ють по 1,3, в Данії, Німеччині, Словаччині – по 1,2. У Норвегії, Польщі, Чехії та Канаді вживають по 1,1 чашки в середньому на людину. У США, Новій Зеландії, Швейцарії, Бельгії – в середньому майже по одній чашці.

У Греції в п’ють майже по 0,8 чашки кави в день, у Франції майже по 0,7 чашки. В Бразилії по 0,48 чашки – стільки ж, скільки і в Білорусії.

В Ізраїлі, судячи з середньостатистичному показнику, випивають по 0,409 чашки кави в день, в Чилі – по 0,391 чашки.

У Туреччині – по 0,32 чашки в день. Українці, як це не дивно, випивають в середньому по 0,309 чашки кави в день.

У Мексиці, Тунісі, Саудівській Аравії, Японії, Аргентині, Угорщині, Ірландії по 0,2, в Ірані і Марокко приблизно по 0,15 чашки в день.

Майже не п’ють каву в Китаї, Нігерії, Кенії, Азербайджані та Узбекистані. Не вірите – уважно дивіться картинку: чим густіше рожевий окрас на карті, тим густіша кава і її концентрація на душу населення.

coffee-drinkers_1

coffee-drinkers_2

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.