mykola-azarov_1

На своїй сторінці у соцмережі Facebook, прем’єр-міністр України Микола Азаров звинуватив лідерів у опоциції в тому, що саме вони винні у подіяї, які зараз відбуваються у центрі Києва.

“Відповідальність за події в центрі Києва лежить, насамперед, на тих лідерах опозиційних партій, які весь останній час підбурювали Майдан до дій проти влади і всіляко намагалися дестабілізувати ситуацію в державі. Протягом найближчих днів вони повинні чітко і ясно висловити свою позицію. Якщо вони підтримують цих громил, цих екстремістів, провокаторів, тоді вони повинні сказати: «Так, ми разом». І нести за це відповідальність. Якщо вони не підтримують, то вони повинні разом з владою прибрати цих бандитів і провокаторів з вулиць столиці.”

“Ми поділяємо конституційне право наших людей на мирні протести, демонстрації. Будь-які форми мирного протесту, передбачені Конституцією. Але, погодьтеся, важко віднести те, що відбувається до мирних протестів, коли в правоохоронців шпурляють коктейлі Молотова. Кадри, коли люди в міліцейській формі були облиті горючою сумішшю, отримали важкі опіки, думаю, шокували багатьох. Коли кидають каміння в міліцію, коли застосовують силу, підпалюють магазини, підпалюють каси. Це що, мирні протести ?”, – продовшив Азаров.

“І я дуже вдячний співробітникам правоохоронних органів, які зараз виявляють витримку. Адже зараз у лікарнях понад 100 представників правоохоронних органів. Струсу мозку, колото -ріжучі рани, сильні опіки. Хіба суспільство така ситуація не турбує? «Градус» протестів, навіть мирних, потрібно стримати, а агресія взагалі повинна бути виключена. І основне завдання Президента та Уряду в нинішній ситуації – не допустити ескалації силового протистояння.”, – підсумував Микола Янович.

Відзначимо, що заплановані переговори між опозиціонерами та представниками влади не відбулись у зв’язку небажанням президента безпосередньо вести переговори, натомість він делегував цю справу секретарю Ради національної безпеки і оборони Андрію Клюєву.

Конструктивної розмови не відбулося, Кличко почав заявляти, що виходить із переговорного процесу

, – повідомив Клюєв сьогодні в адміністрації президента.

На що лідер УДАРу Віталій Кличко заявив:

Президент Віктор Янукович має особисто взяти участь у переговорах із врегулювання кризи в Україні і відповідати за кожен крок домовленостей

«Влада хоче створити хаос у Києві. Її мета – дестабілізувати ситуацію, щоб мати привід для запровадження надзвичайного стану», – продовжив Кличко.

«Коли по Києву безчинствують «тітушки», а міліції немає взагалі, людям треба самоорганізовуватися, щоб захищати правопорядок на вулицях. «Тітушок» звезли в столицю, щоб палити машини, бити вітрини, грабувати і провокувати бійки. Щоб створити картинку, нібито це роблять мітингувальники з Майдану», – закликав лідер УДАР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.