20140124-185900.jpg

Катований беркутівцями активіст Михайло Гаврилюк звільнився завдяки афганцям та Автомайдану.

Про це він розповів журналістам у Штабі національного спротиву у п’ятницю.

Гаврилюк також повідомив деякі деталі свого захоплення силовиками та подальших подій.

За його словами, під час атаки він відступав останнім, оскільки намагався по дорозі підібрати пораненого, якого контузило гранатою.

“Потім мене схопили, затягли до себе і почали бити. Вони повалили мене на землю, ставили ноги на голову і так фотографувалися. Це в них була трака розвага”, – сказав Гаврилюк.

“Били всі по черзі. А потім хтось запропонував відрізати мені чуба. Вони тримали мою голову і по частинах відрізали чуба ножем”, – розповів активіст.

20140124-185508.jpg

За словами Гаврилюка, поміж силовиків були також кілька людей, які через певний час почали закликати інших не бити його більше, однак більшість їх не слухала.

“Коли їм набридло мене бити, мене затягли в автозак і повезди до відділку. По дорозі я кілька разів вирубався, а з відділку мене забрала щвидка. В лікарню за мною приїхали афганці. І з лікарні мені вдалося завдяки їм, а потім мене забрав машиною хлопець з Аавтомайдану”, – розповів чоловік.

Гаврилюк сказав, що зараз почувається, ще не дуже добре, однак настрій має бойовий:

“Вони створили коридор і вимагали, щоб я крізь нього пройшов, але я не виконав їхні накази. Я ж не дурний! Ще я козак. І я попереджаю хлопців по той бік барикад: козаки один одного в біді не кидають, вони помстяться за мене і ця помста буде страшна”.

Джерело Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.