sfc_protests_1

20 грудня група жителів міст Сан-Франциско і Окленд провели серію акцій протесту проти компаній Apple і Google, повідомляє The Verge.

Причиною невдоволення стало істотне зростання цін на житло в районі Кремнієвої долини. За останній рік вартість оренди житлового приміщення виросла на 10 відсотків, в той час як кількість виселень за рішенням суду за той же період зросла відразу на 25 відсотків. На думку демонстрантів, підвищення вартості пов’язане з роботою технологічних гігантів, співробітники яких орендують дороге житло в околицях Кремнієвої долини.

Під час акцій демонстранти оточили кілька робочих автобусів, які розвозять співробітників Apple (в Сан-Франциско) і Google (в Окленді). Вони демонстрували транспаранти з вимогою «забиратися з Окленда», розбили вікно в одному з автобусів і роздавали листівки.

Ви живете в комфорті і не цікавитеся навколишнім світом, який повний жебраків і бездомних. Але якщо ви подивитеся навколо, то побачите насильство і деградацію. Це той світ, який ви створюєте

, – йдеться в тексті однієї листівки.

Варто відзначити, що акції 20 грудня – не одиничний випадок, оскільки трохи раніше в районі Кремнієвої долини вже пройшло кілька аналогічних акцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.