Володимир Путні та Віктор Янукович

Президент України Віктор Янукович на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним заявив, що до торговельного співробітництва між РФ і Україною потрібно залучити й інші країни СНД.

Вона (ситуація в торгівлі – ред.) вимагає сьогодні екстреного втручання. Я думаю, що цю роботу ми з вами в найближчій перспективі повинні будемо скоординувати не тільки між нашими державами – Росією і Україною, а й з іншими країнами СНД, щоб повною мірою запрацювала зона вільної торгівлі

, – сказав Янукович.

Президент також наголосив, що угоди, які найближчим часом підписуватимуть українська й російська сторони, будуть спрямовані на швидке покращення ситуації у цій сфері. Адже, за словами Януковича, українські підприємства почали втрачати обсяги торгівлі та перебувають у складному економічному становищі.

Нагадаємо, сьогодні в рамках Шостого засідання українсько-російської міждержавної комісії Президент України Віктор Янукович зустрівся із російським президентом Володимиром Путіним. За попередньою інформацією, сторони мають підписати 14 документів.

Президент РФ Володимир Путін назвав зустріч Віктором Януковичем плановою і висловив надію на те, що сторони зможуть досягти прогресу у вирішенні важливих проблем.

Джерело Телеканал новин 24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.