20131210-235519.jpg

Віце-президент Атлантичної ради США Деймон Вільсон вважає, що українці на Євромайдані дали Україні другий шанс на євроінтеграцію.

Можливо варто розпочати зі створення технічного уряду, який можна сформувати шляхом переговорів між владою та опозицією. Цей технічний уряд мав би відновити переговори з ЄС та Міжнародним валютним фондом. Цей уряд мав би також почати певні реформи юридичної системи. Це мав би бути технічний уряд, який мав би зробити дві важливі речі – підготувати ґрунт для позачергових президентських виборів, а також опрацювати ідею перерозподілу владних повноважень від президентської до більш традиційної парламентської системи для України

, – сказав колишній високопосадовець адміністрації Джорджа Буша.

За його словами, посприяти виходу з кризи має і візит до України заступника державного секретаря США Вікторії Нуланд та високого представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон.

Вільсон зауважив – їхнє завдання також пояснити Януковичу та його бізнес-оточенню, що на них чекає у випадку застосування сили і придушення мирних протестів. Західні уряди, додає експерт, ще досі очікують від президента Януковича, що він прислухається до голосу народу.

Джерело Телеканал новин 24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.