Pororshenko_sud_1

З 30 листопада по 3 грудня 2013 року міліція відкрила 53 кримінальні провадження проти учасників Євромайдану. Дев’ятьох уночі вже засудили.

Петро Порошенко, народний депутат, позафракційний: «Шановний пан майор, учасник судового процесу, просив зараз відхилити це взяття на поруки лише на одній підставі, що воно – так, було написано, так, перевірена особа, так, особа присутня в залі, так, є посвідчення – але бланку нема! І тому із-за того, що немає бланку, людина, яка має трьох дітей, людина, яка є абсолютно невинна, людина, яка сьогодні жодного свідчення про то, що вона є винна, не має – за відсутності бланка народного депутата, на думку пана майора, буде поміщена у в’язницю».

Артем Попоп, старший прокурор: «Сьогодні за результатами розгляду клопотань, які були задоволені, і дев’ять осіб обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, що підтвердило обґрунтованість підозри по кожному з 9 осіб».

Наталя Дорошенко, адвокат: «Це не лише ненормальне та нелегітимне рішення. Це рішення, яке порушує усі норми діючого кримінально-процесуального кодексу, конвенції європейської про захист свобод людини».

Деталі на відео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.