mang_1

Американські вчені провели дослідження, метою якого було визначення позитивних властивостей на організм людини плодів манго. Що ж дасть манго, якщо його вживати щодня і чи зможе воно лікувати ожиріння?

Для свого дослідження вчені запросили 20 добровольців з ожирінням, які щодня з’їдали по 10 грам висушених манго. Через 12 тижнів було проведено аналіз результатів, в ході якого було виявлено, що рівень цукру в крові цих людей був нижче, ніж на початку дослідження. Відмінностей результатів у чоловіків і жінок не спостерігалося. Проте за словами автора дослідження, Лукаса Едреліна, робити поспішних висновків не варто, оскільки дослідження впливу манго на організм людини поки тільки одне, і це питання вимагає подальшого вивчення.

Сьогодні ожиріння – це глобальна проблема. З кожним роком число людей з ожирінням зростає все більше і більше. Ожиріння небезпечно тим, що провокує розвиток інсультів, інфарктів, цукрового діабету, гіпертонії, захворювань жовчного міхура і печінки і т.д.

Крім даного дослідження вже було встановлено, що на жирову тканину впливають зелений чай, соя, виноградні кісточки. Манго також робить позитивний вплив при ожирінні завдяки особливим речовинам, а саме пребіотичним харчовим волокнам, антиоксиданти, вітаміни B6, A і C, лупеола і трітерпенів, які захищають від ракових захворювань.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.