piranji_1

Понад 60 людей стали жертвами нападів піраній у водах річки Парана в місті Росаріо, Аргентина, повідомляє інтернет-портал М24 з посиланням на місцеву владу.

Як пише видання, у зв’язку із сильною спекою в центральних провінціях Аргентини  багато місцевих жителів, скориставшись різдвяними канікулами, вирішили провести вільний час на пляжах Парани. Однак відпочити їм не дозволила надзвичайно агресивна поведінка піраній, які водяться в цій річці.

Як відзначають фахівці, високі температури призводять до “масового божевілля” риби, яка і так славиться своєю здатністю знищувати за секунди все живе, що опинилося в зоні досяжності. За даними місцевої влади, всього від укусів піраній постраждало понад 60 осіб, семеро з яких – діти. Одній 7-річній дівчинці довелося навіть ампутувати палець.

У річці Парана в районі Росаріо водяться два типи прісноводних піраній – Pygocentrus nattereri і Serrasalmus spilopleura. Вони досягають 33 сантиметрів у довжину і можуть важити до 3,8 кілограм.

За повідомленнями місцевої влади, подібна подія трапилося на пляжах Парани вперше. Після появи інформації про напад піраній на людей поліція закрила пляж для відвідування.